Sıradaki içerik:

Huawei, Android’i bilgisayara taşıyan yazılımını tanıttı

e
sv

iOS 15 ile beklenen özellik geri geliyor!

132 okunma

 

Apple, bugün yeni cihazlarını veiOS15 sürümünü tanıtacak! Özellikle Apple kullanıcılarının ve hayranlarının merakla beklediği etkinliğe sayılı saatler kala sızıntılar da gelmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda iPhone 13 serisinin renklerine ilişkin çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. En dikkat çeken ise turuncu ve pembe renk seçenekleri olmuştu. Ancak şu ana kadar ortaya atılan hiçbir iddia elbette kesinlik kazanmadı.

Yeni iddiaya göre, iOS 15 ile iPhone kullanıcılarının beklediği bir özellik kapıda. Ama bunun sadece bir iddia olduğunu vurgulamakta fayda var. Buna göre, yeni sürümle birlikte pil yüzdesi görünecek. Pil yüzdesi özelliği iPhone cihazlarda var ancak çentikli modellerde bulunmuyor.

iOS 15 pil yüzdesi özelliği getiriyor

Ekran görüntüsündeki yazıların İtalyanca olduğunu görüyoruz. Söz konusu görüntüyü Twitter’da MajinBuOfficial kullanıcı adlı profil paylaştı. Bu konuda bir kesinliğin olmadığını yineleyelim. Çünkü son iOS 15 beta sürümünde bu özellik yoktu. Bu nedenle pil yüzdesi özelliği golden master sürümünde yer alıyor olabilir. İlerleyen zamanlarda gerçekliğini öğreneceğiz.

Şimdilik bu konudaki mevcut sızıntılar bununla sınırlı. Ancak bugün gerçekleşecek lansmanla bu konuda da yeni bilgilerin ortaya çıkma olasılığı yüksek. Bu konu hakkındaki fikrinizi merak ediyoruz, yorumunuzu bırakabilirsiniz…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli