Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy M22 resmen duyuruldu! İşte özellikleri

e
sv

OneUI 4.0 Beta için büyük gün geldi!

128 okunma

 

Galaxy telefonların kullanıcı arayüzü olan OneUI, yeni sürüme geçmeye hazırlanıyor. Samsung’un bu yeni yazılımsal deneyiminin bizlere ulaşması için beta testleri büyük bir duraktı. Geçtiğimiz hafta beta programının ertelendiği haberi ile hevesimiz biraz kırılsa da sonunda beklenen oldu. OneUI 4.0 için beta programına kayıtlar 7 ülke çapında da olsa başladı.

Samsung bugün itibariyle Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra kullanıcıları için Android 12 tabanlı OneUI 4.0 Beta desteğini sunmaya başladı. Başvurular şimdilik ABD, Birleşik Krallık, Güney Kore, Çin, Hindistan, Almanya ve Polonya ülkelerinden alınıyor. Ülkemizden henüz başvuru kabul edilmese de yurt dışında ikamet ediyorsanız Samsung Members uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

OneUI 4.0 Beta

Samsung’un yeni işletim sistemi güncellemesi, temelindeki Android 12 sayesinde birtakım yeni özellikleri kullanıcılarla buluşturuyor. Yeni sürümde özellikle tema seçenekleri ve özelleştirilebilirlik konusunda büyük vaatler var. Android 12’nin de en iddialı olduğu özelleştirilebilirlik avantajını OneUI 4.0 ile bir adım daha ileri şekilde görmeyi umut ediyoruz. Zira Samsung yıllardır bildirimlerden simgelere kadar yüksek oranda özelleştirilebilirlik sunmaya çalışıyor.

OneUI 4.0 Beta

Güncelleme ile gelen dikkat çeker yeniliklerden bir diğeri de AR Emoji Studio. Bu uygulamayı kullanarak AR teknolojisi aracılığıyla kendinize özel bir emoji yaratabiliyorsunuz. Ayrıca tek bir uygulama içerisinden, oluşturduğunuz emojiyi telefonunuzun istediğiniz köşesinde kullanmanız da mümkün.

Şu anda sadece Galaxy S21 serisi beta sürüm için uyumlu olsa da stabil sürüme geçildiğinde güncel modellerin tamamı, OneUI 4.0 destekliyor olacak. Bizim öngörülerimize göre güncellemeyi yüksek ihtimalle destekleyecek modeller şu şekilde:

Galaxy S21 serisi

Galaxy S20 serisi

Galaxy Note 20 serisi

Galaxy Note 10 serisi

Tüm katlanabilir Galaxy telefonlar

Galaxy A serisinin güncel modelleri

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli