Sıradaki içerik:

Haftalık Bonus Etkinlik: Dünya Görevleri

e
sv

Collegiate Hearthstone’daki değişiklikler

292 okunma

2021/2022 akademik yılından başlayarak, üniversite Hearthstone ekosisteminin yapısını ayarlıyoruz. Yeni Hearthstone Collegiate Masters, öğrenci yeteneklerini geliştiren ve kutlayan, onları oyun içeriği yayınlarının ve Masters Tour etkinliklerinin yutturmacalarına daha yakın hale getirerek benzersiz ve tutarlı hayran öncelikli deneyimleri daha iyi sunmak için tasarlandı.

Hearthstone Collegiate Masters ve Genişletme Eleme Turnuvaları

Hearthstone Collegiate artık her büyük genişleme için bir açık kayıt eleme sezonu sunacak. Her üniversite elemesinden en iyi takımlar nakit ödül kazanabilir ve yıllık şampiyona etkinliğine davet edilebilir: Hearthstone Collegiate Masters. Collegiate Masters, bir nakit ödül havuzu ve 2022’de Hearthstone Masters Tour’a davetiye kazanma fırsatı sunacak. Bu değişikliklerin hem yeni hem de deneyimli oyuncular için birden fazla fırsat yaratacağını umuyoruz. üniversite topluluğu.

Stormwind Collegiate Qualifier’da United

Sonbahar 2021’in ilk etkinliği United in Stormwind Collegiate Qualifier olacak. Ekim ayından itibaren, üç kişilik öğrenci takımları, 8 tur üzerinden İsviçre formatında yarışacak. Turnuvanın İsviçre bölümündeki ilk otuz iki takım, dört takımdan oluşan sekiz gruba ayrılacak. Çift eleme sonrasında, her gruptan ilk iki takım eleme grubuna yükselecek. Kalan on altı takım daha sonra dört takımdan oluşan dört gruba yerleştirilecek ve burada çifte eleme oynayacaklar ve 1.500 USD ve bir Collegiate Masters Invite alacak son sekiz takımı belirleyecekler. Stormwind Collegiate Qualifier’da United için kayıtlar 8 Ekim Cuma günü sona eriyor,

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli