Sıradaki içerik:

EVE Online: Her zamankinden daha destansı olan gelmiş geçmiş en büyük uzay MMO’su şimdi Epic’e geliyor

e
sv

Dört popüler Bethesda oyunu ilk kez Epic Games Store’da

351 okunma

Dört popüler Bethesda oyunu ilk kez Epic Games Store’da!

Wolfenstein: The New Order ve onun bağımsız genişletmesi Wolfenstein: The Old Blood’da çarpık bir alternatif tarih anlatısında B.J. Blazkowicz olarak özgürlük için savaş. Prey’de Talos I’de saklanan karanlık sırları öğren ve Dishonored: Definitive Edition’da adını temize çıkarmak için intikam dolu bir yolculuğa çık – iki oyun da ilk kez Epic Games Store’da. Bunu kutlamak için oyuncular her iki oyunu da sınırlı süreliğine özel bir indirimle satın alabilir!

İster silahla ortaya atlamayı ister daha sessiz bir yaklaşımı tercih et, eminiz artık Epic Games Store’da olan bu Bethesda oyunları ile oyun oynama dürtünü harekete geçirecek yeni bir şeyler bulacaksın.

Wolfenstein The New Order Wolfenstein The Old Blood

Wolfenstein: The New Order | Wolfenstein: The Old Blood

MachineGames’in seriyi destansı bir şekilde yeniden hayata getirişinin ilk iki bölümünü, yani Wolfenstein: The New Order ve Wolfenstein: The Old Blood’ı deneyimle. Nazilerin 2. Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir tarihte geçen bu anlatım odaklı birinci şahıs nişancı oyunlarında Nazi saflarında ilerlemek için ateş et, bıçakla ve öldür. Yeni ittifaklar kurarken, direniş savaşçılarını örgütlerken ve tüm dünyaya yayılma tehdidini savuran canavar bir Nazi savaş makinesine karşı imkansız bir karşı saldırı girişimini başlattığın bu iki sinematik ve temposu yüksek macera için sıkı tutun.

Prey

Prey

Prey’de 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonunda uyanıyorsun. İnsanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin önemli deneklerinden birisin ancak işler hiç de iyi gitmiyor. Uzay istasyonu saldırgan uzaylılar tarafından işgal edildi ve senin peşine düştüler. Talos I’in ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını açığa çıkarırken istasyonda bulduğun aletleri, aklını, silahları ve akıllara durgunluk veren yetenekleri kullanarak hayatta kalmalısın. Talos I’in ve istasyondaki herkesin kaderi senin ellerinde.

Dishonored Definitive Edition

Dishonored – Definitive Edition

Bu eksiksiz derleme 100’den fazla Yılın Oyunu (Game of Year) ödülü alan Dishonored’a ek olarak Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches ve Void Walker’s Arsenal gibi ilave içerikleri içerir.

Arkane Studios tarafından geliştirilen Dishonored, intikam güdüsüyle hareket eden ve doğaüstü güçleri olan bir suikastçıyı oynadığın sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Dishonored’ın esnek dövüş sistemi sayesinde doğaüstü becerilerini, silahlarını ve elinin altındaki sıra dışı cihazları birlikte kullanırken hedeflerini yaratıcı bir şekilde ortadan kaldır. Düşmanlarını karanlıklarda saklanarak takip et ya da silahlarını çekip merhametsizce doğrudan üzerlerine atla. Her bir görevin sonucu aldığın kararlar tarafından şekillendirilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli