Sıradaki içerik:

Collegiate Hearthstone’daki değişiklikler

e
sv

EVE Online: Her zamankinden daha destansı olan gelmiş geçmiş en büyük uzay MMO’su şimdi Epic’e geliyor

406 okunma

EVE Online: Her zamankinden daha destansı olan gelmiş geçmiş en büyük uzay MMO’su şimdi Epic’e geliyor!

14.09.2021

EVE Online Ekibi tarafından

Hiç sıfırlanmamış tek bir sunucu üzerinde 7.000’den fazla güneş sistemine sahip neredeyse 20 yıllık bir tarih ile

EVE Online

‘ın gelmiş geçmiş en uzun soluklu battle royale oyunu olduğunu söylemek mümkün. Bu ay, EVE’in 23 Eylül’de oyun tarihinin en büyük battle royale oyununa ev sahipliği yapan Epic Games Store’a gelmesi ile New Eden evreni giderek büyüyor!

Bilmeyenler için EVE Online, oyuncuların sayısız farklı seçenek arasında kendi yolunu seçebildiği, oynaması ücretsiz, topluluk odaklı bir uzay MMO oyunudur. Sürekli büyüyen bir sandbox’ta uzay keşfini, yoğun PvP ve PvE savaşlarını, madenciliği, endüstriyel üretimi ve gelişen oyuncu ekonomisini deneyimleyebilirsin. Ayrıca EVE, oyuncular tarafından yaratılan hikâyeleriyle, oyun tarihinin en büyük savaşlarıyla, soygun ve hırsızlık hikâyeleriyle ve Uzay Keşfinde Guinness Dünya Rekorları ile ünlü!

Eylül ayında yayınladığımız Gateway sayesinde gururla ve samimiyetle bu söylüyoruz ki şu an EVE Online’a başlamak için en iyi zaman. Bu güncelleme Yeni Oyuncu Deneyimine devasa bir kolaylık sağlayacak, EVE Academy ‘ye (EVE’in yeni oyuncu kaynağı) güncellemeler sunacak ve EVE’in yetenek sistemine bir güncelleme getirecek. Ayrıca oyun içi bir etkinlikle (yeni oyuncuların da katılabileceği) ve bol ödüllü bir oyuna giriş kampanyası ile Epic Games Store’a gelişimizi kutlayacağız.

Eve OnlineUnutmadan söylemek lazım, EVE’in deneyimli topluluğu yeni oyuncuların gelişini dört gözle bekliyor çünkü yeni oyuncuların şirketlerde ve ittifaklarda çok önemli bir rol oynadığını söylüyor. Bu yüzden New Eden’daki ilk adımlarında sana yardımcı olacak ancak aynı zamanda seni kendi saflarına çekmeye çalışacak deneyimli bir topluluk tarafından karşılanmaya hazır ol!

Yirmi yıldır süren ücretsiz içerik güncellemeleri ile EVE otuzuncu yılına her zamankinden daha güçlü bir şekilde yürüyor. Seni ve diğer yüzlerce hatta binlerce yeni oyuncuyu karşılamayı ve hepinize yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

EVE’i Epic Games Store’da istek listene ekleyerek

23 Eylül’de başlayacak kendi eşsiz uzay maceranı yaratmak için ilk adımı at!

Eve Coming Soon

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli