Sıradaki içerik:

Google’ın Material You tasarımı Android’e geliyor

e
sv

Far Cry 6’nın yol haritası açıklandı

154 okunma

Ubisoft, 7 Ekim 2021’de piyasaya süreceği Far Cry 6‘nın çıkış sonrası içerik planını duyurdu. Açıkladığı yol haritası ile oyuna sürekli olara yeni içerik ekleyeceğini gözler önüne seren Ubisoft, efsanevi Far Cry kötü adamlarının zihinlerinin keşfedileceği üç DLC bölümünü içeren Sezon Kartı’nı sunacak.

Sezon Kartı ile oyuncular serinin en kötü şöhretli kötü adamlarının Vaas Montenegro, Pagan Min ve Joseph Seed’in kontrolünü ele geçirecek. Tamamını orijinal oyuncuların canlandırdığı bu üç DLC boyunca oyuncular, roguelite türünden ilham alan yepyeni bir “öl ve yeniden dene” deneyiminde kendi zihinlerinin dehşetinden kaçmak için mücadele eden farklı kötü karakterler olarak oynayacak.

Üç DLC boyunca tek bir tabancayla başlayacak olan oyuncuların, daha güçlü olmak ve kötülerin ruhlarının derinliklerinde ilerlemeleri için yeni silahlar bulmaları ve farklı güçlendirmeleri açmaları gerekecek. Far Cry 6 Sezon Kartı; Far Cry 6 Gold, Ultimate ve Collector Sürümlerine dahil olacak ve 39,99 Euro karşılığında satın alınabilecek.

Kasım 2021’de çıkması beklenen 1. Bölüm: “Vaas: Insanity”

Ocak 2022’de çıkması beklenen 2. Bölüm: “Pagan: Control”

Mart 2022’de çıkması beklenen 3. Bölüm: “Joseph: Collapse”

Blood Dragon Seti, Far Cry 6 ana oyununda kullanılabilen yedi öge içerecek:

– Bir kıyafet: Blood Dragon Ekipman Seti.

– İki silah: AJM9 ve Kobracon.

– Bir araç: Omega Enforcer.

– Bir silah uğurluğu: KillStar.

– Bir hayvan dostu: K-9000.

– Bir araç uğurluğu: Blood Dragon Chibi.

Far Cry 6, 7 Ekim’de tüm dünyada Xbox Series X | S, Xbox One,

PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için Epic Games Store ve Ubisoft Store’da yerini alacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli